Пет от пет за България на финалите на купа "Странджа"

28 February 2021
Автор: start-photo.bg

Перфектен последен ден за България на 72-ото издание на купа "Странджа". Страната ни приключи с пет титли от общо пет финала на родните представители.

Стойка Кръстева спечели златото в категория до 51 кг и бе определена и за носител на Купа „Странджа“ при дамите. Така тя завоюва отличието за втори път в кариерата си.

Друга от водещите ни боксьорки Станимира Петрова донесе втора титла за страната ни, след като спечели финала в кат. до 57 кг.

При мъжете Даниел Асенов стигна до златото при 52-килограмовите, а кубинецът с български паспорт Хавиер Ибаниес триумфира в кат. до 57 кг. Петият златен медал на сметката на родните национали донесе Радослав Пантелеев в категория до 91 кг, като именно той стана носител на тазгодишното издание на Купа Странджа.