Волейболистите с трета победа над Северна Македония

06 January 2021
Автор: start-photo.bg

Мъжкият ни национален отбор по волейбол записа трета победа над Северна Македония. Срещите са част от подготовката на двата тима за предстоящите през следващата седмица европейски квалификации.

В столичната зала „Христо Ботев” играчите на Силвано Пранди започнаха мача трудно и загубиха първия гейм, но след това подобриха представянето си и стигнаха до обрат за крайното 3:1 (-23, 18, 22, 18). Преди Нова година двата тима изиграха две срещи в Скопие, които също бяха спечелени от България. Днес от 16:00 ч. отново в София България и Северна Македония ще се изправят един срещу друг в последен мач преди официалните двубои.

Най-резултатен за България бе Цветан Соколов с 28 точки, 15 реализира Алекс Грозданов, а 13 добави Тодор Скримов.